Нови три медала за България в началото на днешния последен ден от ЕП по сумо във  Варна.

Нови три медала за България в началото на днешния последен ден от ЕП по сумо във  Варна. Анна Методиева дублира титлата си от вчера при жените. Днес обаче тя стана първа и спечели злато при 21-годишните в кат. 65 кг. На 60 кг. Елена Григоровяа стана първа и грабна европейското злато, а Гергана Вацова остана със сръберън медал.

Подобни статии

Тотална домин... С тотално българско надмощие завърши „Турнирът на големите- Berlin Basho” през уикенда в Германия. Всички сумисти от Топ 10 на светапремериха сили в най-силното издание на реномираната
Красивата Еле... Българските сумистки спечелиха осем медала в седемкатегории на IX Европейското първенство по сумоза юноши до 21 години във Варна. С един златен и седем бронзови медала талантливитени
Изборно общо ... Здравейте, колеги. По инциативата на УС на БФ по Сумо се свиква изборно общо събрание, което ще се проведе в гр. София,  парк-хотел „Москва“ на 15.11.2019 от
Европейското ... Медалистите на България отІХ Европейско първенство по сумо за юношидо 21 години: – категория до 115кг: сребро МИХАИЛИЛИЕВ – категориянад 115кг: бронз ДИМИТЪР ДИМИТРОВ – отборно –
Сумистите ни ... Сериозно буря осуети, но не провали първата атрактивнадемонстрация на най-успешния и бързо развиващ се спорт у нас в Плевен. Част отнай-добрите български сумисти посетиха града, за да
„Котоошу ... Дългоочакваният документален филм„Котоошу – пътят на българския войн” ще има премиера утре – понеделник 21 юни2010 година от 18:30 часа по Нова Спорт. Лентата за живота на
Анна Методиев... Анна Методиева е безспорно най-добрата българска състезателка по сумо през последните години. Днес тя грабна злато в категория до 65 кг. “Това е голям успех за мен.
Официалното о... Официалното откриване на ЕП по сумо във Варна се състоя днес в ДКС. Господин Стивън Гад откри шампионата. Той е генерален секретар на европейската федерация по сумо.
Анна Методиев... Българияима шампион от Световните игри на бойните спортове. Сумистката Анна Методиеваспечели първото място в категория до 65 кг. в Пекин. Европейската шампионка отЛозана`2009 успя да пребори конкуренцията
Специалният г... Тежка нощ имаше специалният гост наХVІ-Европейско първенство по сумо за мъже и жени, и ІХ-то за юноши до 21 годиниКалоян Махлянов – Котоошу. Българският озеки не е