_B1H0242

Подобни статии

Истински дъжд... Истински дъжд от медали за България на ЕП по сумо във Варна. Отново имаше български финал. Това се случи в кат. 70 кг. При 21-годишните. Гергана Василева
Президент и П... Президентътна Република България Георги Първанов, който е и патрон на ХVІ Европейскопървенство по сумо за мъже и жени, и ІХ-то за юноши до 21 години изпратиофициално поздравление
62 медала за су... 62 медала спечелиха сумистите на VІІ Фестивал по Бойни Спортове „Млади приятели на полицията” в зала Универсиада. Спортната Асоциация МВР, Българска федерация по сумо, Българска федерация по
Европейското ... Медалистите на България отІХ Европейско първенство по сумо за юношидо 21 години: – категория до 115кг: сребро МИХАИЛИЛИЕВ – категориянад 115кг: бронз ДИМИТЪР ДИМИТРОВ – отборно –
Тонове храна ... Тонове храна бе осигурена допълнително за участниците наЕвропейското първенство по сумо за мъже, жени и юноши да 21 години. За да неостанат гледни гигантите от 26 държави,
Красивата Еле... Българските сумистки спечелиха осем медала в седемкатегории на IX Европейското първенство по сумоза юноши до 21 години във Варна. С един златен и седем бронзови медала талантливитени
Управителния... На свое първо заседание за 2011 година Управителният съвет на Българска федерация по сумо разисква последните резултати на националните състезатели, определи целите за сезона, обсъди случващото се
26 медала за су... Общо 26 медала спечелиха българските национални сумисти на провелото се днес международно състезание „Сумо Гранд При Будапеща” в Унгария. 16-те ни гиганти извоюваха 9 златни, 9 сребърни
Цветана Божил... Дългогодишните национали в българския отбор по сумо Цветана Божилова и Христо Христов спечелиха купите от Втория международен турнир БОНИ ОБОРОТ СУМО МАСТЪРС. Те бяха най-добри в категория
Тотална домин... С тотално българско надмощие завърши „Турнирът на големите- Berlin Basho” през уикенда в Германия. Всички сумисти от Топ 10 на светапремериха сили в най-силното издание на реномираната