Нови три медала за България в началото на днешния последен ден от ЕП по сумо във  Варна.

Нови три медала за България в началото на днешния последен ден от ЕП по сумо във  Варна. Анна Методиева дублира титлата си от вчера при жените. Днес обаче тя стана първа и спечели злато при 21-годишните в кат. 65 кг. На 60 кг. Елена Григоровяа стана първа и грабна европейското злато, а Гергана Вацова остана със сръберън медал.

Подобни статии

Официалното о... Официалното откриване на ЕП по сумо във Варна се състоя днес в ДКС. Господин Стивън Гад откри шампионата. Той е генерален секретар на европейската федерация по сумо.
Във Варна ще с... Във Варна ще се проведе ЕП по сумо за всички възрастови групи плюс мъже и жени. Шампионатът е под патронажа на Калоян Махлянов-Котоошу.Това стана ясно на пресконференцията
Пременени сум... Сумистите ни събраха стотици зрители на входа на Морскатаградина. На празника на славянската писменост и култура, родните шампиони сепревърнаха в атракцията на Варна. Два дни преди XVI
В очакване на ... Президентът на Българскатафедерация по сумо Петър Стоянов разясни на специална пресконференция преди обедв Община Пловдив подробности около СУМО ГРАНД ПРИ ПЛОВДИВ`2010. Турнирът бъде 2 юни – Деня
Еврошампионъ... Европейскиятшампион по сумо Стилиян Георгиев гостува на децата от ЦДГ „Бодра смяна“в Добрич. В родния си град националът показа на децата правилата наспорта, идващ от Страната на
Анна Методиев... Българияима шампион от Световните игри на бойните спортове. Сумистката Анна Методиеваспечели първото място в категория до 65 кг. в Пекин. Европейската шампионка отЛозана`2009 успя да пребори конкуренцията
Единодушно из... Най-титулуваният сумист в България Петър Стоянов единодушно бе избран за президент на Българската федерация по сумо. Вожда получи пълна подкрепа на Общото събрание на централата тази сутрин
Истински дъжд... Истински дъжд от медали за България на ЕП по сумо във Варна. Отново имаше български финал. Това се случи в кат. 70 кг. При 21-годишните. Гергана Василева
26 медала за су... Общо 26 медала спечелиха българските национални сумисти на провелото се днес международно състезание „Сумо Гранд При Будапеща” в Унгария. 16-те ни гиганти извоюваха 9 златни, 9 сребърни
Петър Стоянов... Председателят на Българската федерация по сумо, треньор, капитан, менажери състезател на националния отбор Петър Стоянов – Вожда бе награден от японския посланик – Н.Пр. Цунехару Такеда за