Нови три медала за България в началото на днешния последен ден от ЕП по сумо във  Варна.

Нови три медала за България в началото на днешния последен ден от ЕП по сумо във  Варна. Анна Методиева дублира титлата си от вчера при жените. Днес обаче тя стана първа и спечели злато при 21-годишните в кат. 65 кг. На 60 кг. Елена Григоровяа стана първа и грабна европейското злато, а Гергана Вацова остана със сръберън медал.

Подобни статии

България с ев... Стилиян Георгиев е новиятевропейски шампион в кат. до 85 кг по сумо! Лъвското сърце се върна от САЩ спeциалноза дебютния за Българияшампионат и триумфира отново. На финала
Красивата Еле... Българските сумистки спечелиха осем медала в седемкатегории на IX Европейското първенство по сумоза юноши до 21 години във Варна. С един златен и седем бронзови медала талантливитени
Сумистите ни ... Сериозно буря осуети, но не провали първата атрактивнадемонстрация на най-успешния и бързо развиващ се спорт у нас в Плевен. Част отнай-добрите български сумисти посетиха града, за да
Еврошампионъ... Европейскиятшампион по сумо Стилиян Георгиев гостува на децата от ЦДГ „Бодра смяна“в Добрич. В родния си град националът показа на децата правилата наспорта, идващ от Страната на
Тонове храна ... Тонове храна бе осигурена допълнително за участниците наЕвропейското първенство по сумо за мъже, жени и юноши да 21 години. За да неостанат гледни гигантите от 26 държави,
Във Варна ще с... Във Варна ще се проведе ЕП по сумо за всички възрастови групи плюс мъже и жени. Шампионатът е под патронажа на Калоян Махлянов-Котоошу.Това стана ясно на пресконференцията
Нови три меда... Нови три медала за България в началото на днешния последен ден от ЕП по сумо във  Варна. Анна Методиева дублира титлата си от вчера при жените. Днес
Петър Стоянов... Председателят на Българската федерация по сумо, треньор, капитан, менажери състезател на националния отбор Петър Стоянов – Вожда бе награден от японския посланик – Н.Пр. Цунехару Такеда за
Втори междуна... Близо 200 сумисти от България се очакватна Втория международен турнир БОНИ ОБОРОТ СУМО МАСТЪРС. Надпреваратавключва и 16-тото Държавно открито първенство, като освен родните гиганти сеочакват над 30
Щастливият ва... Щастливият варненски шампион по сумо Тодор Джуров заяви, че е повече от щастлив. Той грабна златото на ЕП във Варна, като стана първи в кат. 115 кг.