Нови три медала за България в началото на днешния последен ден от ЕП по сумо във  Варна.

Нови три медала за България в началото на днешния последен ден от ЕП по сумо във  Варна. Анна Методиева дублира титлата си от вчера при жените. Днес обаче тя стана първа и спечели злато при 21-годишните в кат. 65 кг. На 60 кг. Елена Григоровяа стана първа и грабна европейското злато, а Гергана Вацова остана със сръберън медал.

Подобни статии

Абсолютна бъл... Българските национали по сумо сепредставиха повече от добре на Балканското първенство през уикенда в Белград. Идеветимата ни гиганти си тръгнаха с медали, окупирайки първите места във всичкикатегории
Японският пос... Десетки бяха гостите на официалното откриване на първата детска сумо школа в България. Базата се намира в 172 ОУ „Христо Ботев” в кв.Гниляне. Лично кметът на район
26 медала за су... Общо 26 медала спечелиха българските национални сумисти на провелото се днес международно състезание „Сумо Гранд При Будапеща” в Унгария. 16-те ни гиганти извоюваха 9 златни, 9 сребърни
Анна Методиев... Българияима шампион от Световните игри на бойните спортове. Сумистката Анна Методиеваспечели първото място в категория до 65 кг. в Пекин. Европейската шампионка отЛозана`2009 успя да пребори конкуренцията
„Следобят ще ... „Следобят ще се опитам да спечеля още един златен медал”, каза Анна Методиева. На нея й предстои участие с отбора в отборната женска надпревара. Почитатели на Анна
Цветана Божил... Дългогодишните национали в българския отбор по сумо Цветана Божилова и Христо Христов спечелиха купите от Втория международен турнир БОНИ ОБОРОТ СУМО МАСТЪРС. Те бяха най-добри в категория
България с ев... Стилиян Георгиев е новиятевропейски шампион в кат. до 85 кг по сумо! Лъвското сърце се върна от САЩ спeциалноза дебютния за Българияшампионат и триумфира отново. На финала
Първенството ...   Първенството на Стария континент по сумо във Варна ще събере елита на този спорт. През първия състезателен ден ще има 72 финала. Тази година организаторите направиха
Истински дъжд... Истински дъжд от медали за България на ЕП по сумо във Варна. Отново имаше български финал. Това се случи в кат. 70 кг. При 21-годишните. Гергана Василева
Успешно предс... Отлично представяне на Европейското първенство по Сумо 2019 в Талин, Естония в периода 18-22 Април направи Българският национален отбор. Състезанието се проведе в три състезателни дни, където